TYPO3 Nedir?

TYPO3 logo
Link to TYPO3 association

Bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) web içeriğinin web sitesinde yayınlanmasını basitleştirmek, özellikle içerik yaratan kişilerin içeriği HTML teknik bilgisine ihtiyaç duymadan göndermeleri ve dosyalar yükleyebilmeleri için tasarlanmıştır.

Dünyanın en önde gelen İçerik Yönetim Sistemi olan TYPO3’ün gücüne güvenmeye karar vermemizin birçok nedeni var. Bunlardan bazıları şunlar:

  • TYPO3 dünyanın en çok kullanılan ve çok büyük bir geliştirici toplumuna (yaklaşık 100,000 geliştirici) sahip Açık Kaynak İçerik Yönetim Sistemidir.
  • TYPO3 bir Açık Kaynak (Open Source) yazılımı olması sayesinde 5000’den fazla ücretsiz uzantı sunar ve ihtiyaca göre yenileri üretilebilir.
  • TYPO3 hem ücretsizdir hem de kullanım özgürlüğü sağlar. Müşteriler lisans ücreti ödemedikleri için bu kaynakları eğitim, özgünleştirme ve uygulama aşamaları için kullanabilirler.
  • Philips, EDS, Volkswagen, General Electric, Stanford Üniversitesi, MGM Home Entertainment, 3M, New York Times, Lufthansa, Ford, T-Online, Samsung, Unicef, UNESCO ve Greenpeace gibi kuruluşların yanı sıra Almanya Federal Hükümetinin de içerisinde bulunduğu yaklaşık 500.000 web sitesi TYPO3 kullanmaktadır. TYPO3 kullanılarak hazırlanmış web sitelerinin listesi için buraya tıklayın.
  • TYPO3 30’dan fazla farklı dilde sürümü bulunmaktadır. 

 

VI + TYPO3 = Sizin için Avantajlar

Giriş seviyesinde olan ekonomik EkspressWeb paketimizden tam özgünleştirilebilen ProWebPlus çözümüne kadar tüm web sitesi çözümlerimiz TYPO3, ile kurulmuştur. İlk günden itibaren bu modern teknolojinin yararlarından tümüyle faydalanabilmeniz için TYPO3 web sitenizin tüm kurulumunu yapmanıza yardım edip ve sistemde yolunuzu kolayca bulabilmeniz için eğitim sağlıyoruz.

24 Şubat 2020

Pazarlama, Medya & IT Servisleri

Ana Sayfa

Pazarlama

Web Çözümleri

Hosting

Workshops

Destek

Vista

İletişim

Tüm fiyatlara USD. Tüm fiyatlara KDV dahil değildir.